XML
Nieodpłatna pomoc prawna / nieodpłatne poradnictwo obywatelskie w powiecie rzeszowskim
Szanowni Państwo

Stowarzyszenie na rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA uprzejmie informuje, że nadal wszystkie punkty nieodpłatnej pomocy prawnej/nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego w powiecie rzeszowskim działają.

Pomoc można uzyskać w formie zdalnej (do odwołania), tj. porady prawne i obywatelskie udzielane są za pomocą telefonu, maila lub innego komunikatora.

Zapisy w czasie funkcjonowania punktów w sposób zdalny przyjmowane są wyłącznie telefonicznie pod nr tel. 882-182-152
 
Harmonogram pracy wszystkich Punktów Poradniczych w powiecie rzeszowskim dostępny jest pod adresem:
https://bip.erzeszow.pl/314-nieodplatna-pomoc-prawna/4651-wykaz-punktow-nieodplatnej-pomocy-prawnej-organizowanych-przez-miasto-rzeszow.html
O przywróceniu działania punktów w ww. lokalizacjach będziemy informować na bieżąco.
 
W czasie kryzysu związanego z pandemią COVID-19 wiele osób doświadcza trudności i problemów, których rozwiązanie wymaga wiedzy i doświadczenia prawnika.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Stowarzyszenie na rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA zainicjowało internetową kampanię społeczną za pośrednictwem mediów społecznościowych. 
 
Przygotowaliśmy e- poradnik upowszechniający wśród mieszkańców informację o możliwości skorzystania z bezpłatnego poradnictwa .
 
Na naszej stronie internetowej www.dogma.org.pl w szczególności w zakładce http://dogma.org.pl/lokalizacje-powiat-rzeszowski/znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej na terenie powiatu rzeszowskiego oraz materiały edukacyjne tj. poradniki prawne oraz filmy w formie wykładów i poradników.

Uruchomiliśmy również dodatkowy numer telefonu/infolinii: 79 88 69 599 pod którym: można uzyskać informacje na temat warunków i zasadach korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji
 
Mając na celu dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców prosimy Państwa o dalsze udostępnianie na swoich stronach internetowych i w mediach społecznościowych.
 
Jednocześnie zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku: www.facebook.com/stowarzyszeniedogma
Pozdrawiam
Iwona Serbeńska
prezes zarządu
 
Stowarzyszenie Na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego DOGMA
ul. Raciborska 48 lok. 2
40 - 074 Katowice
tel. 32 557-51-83
www.dogma.org.pl 


 
Podmiot publikującyMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Błażowej
WytworzyłMGOPS Błażowa2021-04-30
Publikujący MGOPS Błażowa - administrator 2021-04-30 11:22